Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe svetavintage.voog.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Sveta Vintage (registrikood 14766533), asukohaga Õle 13A, Tallinn 10611.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Pangalinke pakub Maksekeskus AS (maksekeskus.ee). Valuuta, milles makseid vastu võtame on EUR (euro). Pärast arve tasumist tuleb kliendil saata Veebipoe antud instruktsioonide järgi tellimuse täitmiseks vajaminevad failid Veebipoele.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti. Kaubale saab kohale tulla, kas meie poodi Kopli 1, lattu Telliskivi 24 või saadame Smartposti pakiautomaati, Eesti siseselt tasuta. 

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tellimuse täitmiseks kuluv aeg on orienteeruvalt 5-7 tööpäeva.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 10 tööpäeva jooksul alates hetkest, kui klient on Veebipoele edastanud vajaminevad materialid kauba valmistamiseks. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 15 tööpäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt ühe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile vintage@sveta.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Tagastamine

Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14. päeva jooksul tagastada või ümber vahetada. Selle jaoks too kaup meie poodi Kopli tn 1 või saada meile Smartpostiga. Kaup peab olema korralik ja kasutamata, kaubaga kaasa tuleb panna ostust taganemise avaldus.  Peale ostust taganemise avalduse täitmist kantakse Sulle 14 päeva jooksul raha tagasi (k.a. postikulud)!

Taganemise avalduse näidis:


Saaja:
Sveta vintage OÜ
Õle 13A, 10611 Tallinn
e-posti aadress  vintage@sveta.ee

Soovin taganeda lepingust, mille esemeks on järgmine Kaup:
Tagastatava Kauba müügiarve number:
Müügiarve kuupäev/Kauba kättesaamise kuupäev:
Ostja nimi:
Ostja aadress:
Ostja e-posti aadress ning kontakttelefon:

Avalduse saatmise kuupäev:

Avalduse saatja nimi (paberkandjal ka saatja allkiri):

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.  Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile vintage@sveta.ee või helistada telefonil: 5905 7726

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.